MAVİTAŞ Hakkında

Mavitaş Prefabrik A.Ş. Üretim Binası İçinde Kaynak Yapan Tecrübeli Çalışma Arkadaşımız

Mavitaş Prefabrik A.Ş.2012 yılında İZMİR Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde, İzmir-Ankara Devlet Karayolu üzerinde 6.000 m2 kapalı, 49.000 m2 açık olmak üzere toplam 55.000 m2 alanda Prefabrike ve Öngerilmeli Prefabrike Beton / Betonarme Yapı Elemanları üretimi yapmak üzere kurulmuştur.

Şirketimizin temel kalite stratejisi, Dünya’ da hızla gelişen teknolojiye paralel olarak artan kaliteli hizmet standartları ve serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak ulusal piyasada rekabet edebilecek bir kuruluş haline gelmektir.

Şirketimizin her kademesinde görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin hedefi, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya kavuşmaktır.

Şirketimizin varoluş nedeni olan kaliteli hizmet aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetinin en üst seviyeye çıkarılmasıdır.

Mavitaş Prefabrik; Gelişen teknoloji ve kalite anlayışımız ile beton prefabrik yapı sektörünün ihtiyaç duyduğu her alanda projelendirmeye, imalata ve montaja dair kaliteli, hızlı, güvenilir, ekonomik çözümler üreterek başarılı bir marka değeri olmaktır.

Mavitaş Prefabrik A.Ş olarak günümüzün teknolojisini kullanarak mükemmeli gerçekleştirme anlayışı ve çalıştığı her alanda devamlı lider olma hedefiyle ilerlemektedir.

Hedefimiz; günümüze kadar elde ettiğimiz deneyimimizle birleştirdiğimiz profesyonelliği daha ileri seviyelere çıkarmaktır.

Teknolojiyi ve özellikle faaliyet alanlarımızdaki gelişmeleri yakından takip etmeye devam ederek geleceğe taşımaktır.

Yakaladığımız kalite, güven ve başarı çizgisini kaybetmeden daha ileri seviyelere çıkarmaktır.

Mavitaş Prefabrik A.Ş. TESEK Kritere Uygunluk Belgesini, TSE-K 118 Ön dökümlü betonarme Yapı Elemanları Kalite Yönetim Sistemi şartlarını yerine getirerek kalitesini güvence altına almıştır.

Mavitaş Prefabrik A.Ş. TÜRKİYE PREFABRİK BİRLİĞİ üyesidir.

[/ vc_column_text] [/ vc_column] [/ vc_row]